خدمات و تعرفه ها2020-01-08T13:03:41+03:30

از خدمات و تعرفه های ما بیشتر بدانید

تمرکز ما روی ایجاد فضایی آرام با امکانات کامل است

بازدید رایگان

رزرو اتاق جلسه و کنفرانس

سالن کنفرانس و اتاق جلسات ، یکی از مهمترین بخش های فضاهای اشتراکی و یا شرکت هاست. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که طراحی یک فضای خوب و مناسب، بر نوع ارائه مطلب و اینکه چقدر بر افراد حاظر در جلسه موثر است، لازم است. در این سالن ها معمولا مدیرهای کل و مدیرهای جز و همچنین مسئولان رده بالای یک شرکت و یا اداره سخنرانی می کنند؛ که خوب به تبع آن تصمیات آینده و نگاه های مهمی در آن مطرح می شود. بنابراین وجود دکوراسیون داخلی مناسب الزامی است. از میز و مبلمان داخل اتاق جلسات گرفته تا نوع چیدمان وسایل روی میز؛ باید با یک ساختار کاملا حساب شده، متناسب با امور شرکت و اداره طراحی گردد.

همچنین کنفرانس و جلسات نقطه عطف همه پروژه ها محسوب می شود ، لذا محل برگزاری مناسب برای آنها موضوعی حیاتی است ، فضای کار اشتراکی “های وی” با در نظر گرفتن این نکته فضاهای مختلفی با ظرفیت ها و امکانات متنوع برای برگزاری هر چه بهتر جلسات  در اختیار مشترکان و در خواست کنندگان قرار می دهد.

بازدید از کارخانه
رزرو اتاق جلسه

رزرو دفتر و اتاق

یک فضای کاری مناسب ، داینامیک  با اولویت داشتن امکانات مطلوب و ایجاد آسایش برا یکسب و کارهای نوپا و قابلیت های متنوع چیزی است که هر تیم کاری فعالی به آن نیاز دارد. نور ، تهویه ، سقف بلند ، وسعت در عین قابلیت های تنظیم فضا و … د رانتخاب هر محیط کاری موثر است.د رکنار آن حضور و همراهی تیم حرفه ای و فعال دیگر می تواند به گسترش کار های هر استارت آپ یا کسب و کار نوپایی کمک کند.

بازدید از کارخانه
رزرو

فضای کاری فریلنسر ها

فریلنسر ها نیز در کنار دیگر تیم های اسارت آپی از جایگاه ویژه ای برای حضور در “های وی ” برخوردار هستند. در عین حال استفاده از تخفیف های ویژه برای این افراد و برقراری ارتباط با شرکتها و مجموعه هایی که می توانند از خدمات آنها استفاده کننده از دیگر مزیتهای حضور در “های وی” برای این دسته از افراد است.

همچنین فضاهای کار اشتراکی در اختیار کارآفرینان و فریلنسرها فرصتی قرار می‎دهند تا بدون نگرانی در مورد هزینه‎های لازم برای ایجاد یک فضای کار واقعی از یک محیط کاملا مجهز استفاده کنند. با استفاده از یک فضای مشترک، افراد می‎توانند بدون نیاز به محاسبه و تخصیص بودجه به مواردی مانند کرایه، مالیات، تجهیزات لازم و هزینه‎های مختلف دیگر که به دنبال شروع یک کسب و کار می‎آید، فعالیت خود را شروع کنند.

بازدید از کارخانه
رزرو

فضای برگزاری رویداد

فضایی مشتمل بر سالن کنفرانس، اتاق جلسات، سالن برگزاری کارگاه های آموزشی و همچنین فضای برگزاری نمایشگاه ؛ از جمله خصوصیات این مجموعه می باشد و در این مرکز تمامی خدمات مورد نیاز برگزاری رویداد اعم از تبلیغ ، پذیرایی و … تیم های شرکت کننده ارائه می شود.

انواع رویداد های آموزشی ، تجربی و … در سالن برگزاری ” های وی ” قابلیت اجرا دارد.

بازدید از کارخانه
رزرو

تعرفه های عضویت

  • آدرس: تهران، بزرگراه صیاد شیرازی، خیابان صنایع، خیابان گلزار، کوچه لادن شرقی، 12 متری ولی‌عصر، کوچه قائم
  • (داخلی 2) 25917626-021
  • info@reg.highwayif.ir

با ما جهت مشاوره در تماس باشید

کارشناسان ما همواره آماده پاسخ‌گویی و مشاوره به شما هستند.

با ما در تماس باشید

برای درخواست عضویت و بازدید از کارخانه نوآوری های وی فرم زیر را همراه با جزئیات کامل کنید و منتظر تماس ما باشید

برخی از تیم های مستقر

فضاهای کار اشتراکی راه حلی کم هزینه و پر بازده برای استقرار تیم‌های کوچک و متوسط است.